Sanal Ofis

Sık seyahat edenler, evden çalışanlar, ofisini sürekli kullanmayan profesyoneller artık kullanmadığınız bir ofis için aylık ücret vermek zorunda değilsiniz.

Sanal ofis kısaca; "Girişimcilerin, ilk etapta oluşan giderlerini en aza indirmek için, bir araya getirilmiş hizmetlerdir"

Bir yere bağlı kalmadan çalışmayı gerektiren bir işinizin olmaması gerekmektedir. Eğer böyle bir işiniz var ise Sanal ofis hizmetinden faydalanabilirsiniz. İşlerinizin büyük çoğunluğu internet üzerinden, mobil olarak veya evden olarak yönetilmelidir. Böylece bir ofis açıp kira vb. giderlerini karşılamaktansa, sanal ofis kiralamayı tercih edebilirsiniz.

Müşterilerinizi ağırlamak için mekâna ihtiyaç duyduğunuzda, size toplantı salonu tahsis edilir. Ev adresinizi veremeyeceğiniz posta ya da kurye işlemlerinizde, gerçek ve imaj sahibi bir adresteki sanal ofisinizi kullanabilirsiniz. Zaman zaman çalışmak için profesyonel manada ofisimizi kullanabilirsiniz.

Şirketiniz için fiziksel ofis kiralamıyoruz; bunun yerine, sözleşme ile ofis ve sekreterya hizmeti satıyoruz. Kiralama yok, hizmet satışı var.

Ofis maliyetlerini azaltırken, başarınızı arttırın. Siz istediğiniz yerde çalışırken, ofisiniz sabit yerden sizin için çalışsın. Potansiyelinizi, ofis sorumluluklarına değil, işinizi büyütmeye harcayın.

Şirketinizi park etmek için

Gelişen piyasa şartlarına göre şirketinizi belli bir süre iş yapamayacağını düşünüyorsanız, işiniz ile ilgili ne yapacağınıza karar verene kadar adresinizi Leat Ofis’e taşıyarak şirketinizi bu süre için park edebilirsiniz.

Tasfiye halindeki (gayrifaal) bir şirket için

LTD ve AŞ'lerde tasfiye süreci zaman alır. Bu süreçte maliyetlerinizi düşürmek ve evrak takiplerinizi doğru yapabilmek için şirket adresinizi Leat Ofis’e taşıyabilirsiniz.

 

WhatsApp chat